Pakowanie torebek, saszetek, blistrów i innych opakowań w pakiety ​

Wiązanie torebek, saszetek, blistrów i innych opakowań w pakiety sznurkiem elastycznym Cylastic na wiązarce Cyklop AXRO to doskonały sposób zabezpieczania produktu do transportu i składowania. Wiązanie małych opakowań w pakiety sznurkiem elastycznym zastępuje wiązanie tzw. gumką recepturką. Wiązarka AXRO FQC2 z wyzwalaczem przystosowanym także do pracy w linii automatycznej doskonale zabezpiecza pakiety do dalszego transportu lub wyłożenia na półkach sklepowych. Sznurek elastyczny Cylastic jak widać na filmie wiąże pakiet nie naruszając struktury torebek, a jednocześnie trzyma cały pakiet mocno i elastycznie (sznurek to guma w oplocie).​ Na filmie pokazane zostało pakowanie różnej wielkości torebek z nasionami firmy nasiennej LEGUTKO.


Zestawy do pakowania DI-ZET

Firma DI-ZET od 30 lat oferuje maszyny i urządzenia pakowania końcowego na polskim rynku. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Szybki kontakt: 605 318 315 i mnowak@di-zet.pl


Oferujemy następujące produkty:

Zestaw do pakowania. Systemy Pakowania DI-ZET. Maszyny pakujące, linie automatyczne, urządzenia i materiały do pakowania