Zestawy do pakowania odzieży

Dostarczamy kilka rozwiązań do pakowania odzieży, od prostych wiązarek stołowych Cyklop (wiązanie pakietów z odzieżą roboczą w pralni) po całe linie do automatycznego pakowania odzieży do wysyłki e-commerce.

6 zaskakująco skutecznych sposobów pakowania odzieży w worki foliowe

Pakowanie odzieży może następować na wielu etapach procesu technologicznego:

  • w zakładzie produkcyjnym (końcówka linii produkcyjnej)
  • w magazynie dystrybucyjnym (retail, e-commerce)
  • w pralni po zakończeniu prania, przed wysyłką do klienta np. szpitala (odzież ochronna), hotelu i restauracji (odzież specjalistyczna), firmy budowlanej, zakładu produkcyjnego (odzież robocza i BHP)

Opakowania foliowe (także wykonane z folii wyprodukowanej z substratów pochodzących z recyklingu) to w dzisiejszych czasach jedno z najlepszych opakowań chroniących pakowany produkt przed zanieczyszczeniami mechanicznymi i organicznymi.

1. Pakowanie odzieży ochronnej w worki foliowe

2. Pakowanie T-shirtów w worki z folii recyklingowanej

3. Pakowanie ubrań i produktów tekstylnych w worki foliowe

4. Pakowanie odzieży roboczej i ochronnej w worki foliowe

​5. Pakowanie odzieży roboczej i BHP w worki foliowe

6. Pakowanie odzieży i tekstyliów w pralni


Kompletacja i pakowanie zbiorcze odzieży do wysyłki na palecie

Owijarka palet Cyklop CTT 215 lub CTT 230 to popularne rozwiązanie stosowane w pakowaniu towarów i produktów na palecie stosowane w magazynie.

Owijarki do palet służą do pakowania zbiorczego lub kompletacji paczek i przesyłek na palecie do dalszej wysyłki przez firmę kurierską lub firmę spedycyjną. 

Owijarka CTT 215 to uniwersalna owijarka do palet polecana w przypadku owijania od 15 do 50 palet dziennie.
Owijanie palet standardowych i o nieregularnym kształcie. Załadunek wózkiem widłowym bądź wózkiem paletowym (rampa). Operator uruchamia cykl owijania. Operator samodzielnie przywiązuje folię do palety i odcina folię po zakończonym cyklu owijania. 

Właściwości maszyny gwarantują nie tylko dobre zabezpieczenie palety ale również minimalne koszty materiałowe, poprzez niskie zużycie folii stretch. Owijarka CTT 215 posiada możliwość regulacji napięcia folii pomiędzy owijarką a paletą za pomocą hamulca (siła napięcia nakładanej na produkt folii).


Zestawy do pakowania DI-ZET

Firma DI-ZET od 30 lat oferuje maszyny i urządzenia pakowania końcowego na polskim rynku. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Szybki kontakt: 605 318 315 i mnowak@di-zet.pl

Oferujemy następujące produkty:

Zestaw do pakowania. Systemy Pakowania DI-ZET. Maszyny pakujące, linie automatyczne, urządzenia i materiały do pakowania